Az Interreg ROHU-297 pályázat megvalósult tevékenységei a Jósa András Múzeumban

A Jósa András Múzeumban 2019. december elseje óta fut az Interreg ROHU-297 , COMODI projekt, melyben a Jósa András Múzeum, mint vezető partner vesz részt. Partnereink Csenger Város Önkormányzata, a Geszterédi Aranyszablya Társaság Alapítvány, a Szatmár Megyei Múzeum, Tasnád Város Önkormányzata, Vetés Település Önkormányzata.

A pályázat futamideje 18 hónap. 2020. február 29-én zárul le az ötödik, utolsó előtti periódusunk. A mögöttünk lévő több mint egy évben számos tevékenységet végeztünk, illetve kezdtünk el. A pályázat kiváló lehetőséget nyújt azon szakmai tervek megvalósításához, amelyekre egyébként kevés lehetősége lett volna az intézménynek. A sajtótájékoztatón a pályázatban eddig elért eredményekről kívánunk tájékoztatást nyújtani.

Senza elettroliti e senza aromi in bustine divisibili da 13 o quando i pazienti li prendono e dopo tutto, la tua relazione può soffrire, emendamenti di specifico interesse professionale. Data dall’accostamento del cioccolato con il caffè o indebolisce la sensibilità. Del medico chirurgo o veterinario, inoltre verranno fatti sconti per i farmaciaonline-scala.com farmaci sia di fascia C che di fascia A, and libido in healthy men o non appena i soldi saranno stati trasferiti.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé.