Az Interreg ROHU-297 pályázat megvalósult tevékenységei a Jósa András Múzeumban

A Jósa András Múzeumban 2019. december elseje óta fut az Interreg ROHU-297 , COMODI projekt, melyben a Jósa András Múzeum, mint vezető partner vesz részt. Partnereink Csenger Város Önkormányzata, a Geszterédi Aranyszablya Társaság Alapítvány, a Szatmár Megyei Múzeum, Tasnád Város Önkormányzata, Vetés Település Önkormányzata.

A pályázat futamideje 18 hónap. 2020. február 29-én zárul le az ötödik, utolsó előtti periódusunk. A mögöttünk lévő több mint egy évben számos tevékenységet végeztünk, illetve kezdtünk el. A pályázat kiváló lehetőséget nyújt azon szakmai tervek megvalósításához, amelyekre egyébként kevés lehetősége lett volna az intézménynek. A sajtótájékoztatón a pályázatban eddig elért eredményekről kívánunk tájékoztatást nyújtani.